• Destek   +90 5312287504

Qualitywaves Hakkında

QualityWaves, CMMI (Entegre Yetenek Olgunluk Modeli) DEV & SVC gibi dünya çapında geçerliliği olan sertifikalarla ya da belirlenen iyileştirmelerde hedeflere ulaşılması için müşterilerine destek sağlar .Örneğin verimliliğin arttırılması, proje döngü süresinin azaltılması, hataların azaltılması ve gereksinim yönetiminin stabilize edilmesi .

QualityWaves ekibi, zamanında ve kaliteli hizmet sunan, müşteri memnuniyetini garanti eden yüksek motivasyonlu ve deneyimli üst düzey danışmanlardan oluşur.

QualityWaves Global Solutions CMMI Enstitüsü partneri olarak dünya çapında SCAMPI değerlendirmeleri ve formal Eğitimlerini verme hakkına sahiptir.

Bizimle oldukça kayda değer ve içeriği zengin çözümlere kavuşursunuz. CMMI danışmanlık hizmetlerinden eğitim programlarına ve denetim hizmetlerine kadar etkili, verimli ve geçerli çözümler sunuyoruz.

Güvenilir CMMI eğitimi ve SVC eğitim programları ile müşterilerimize ihtiyaç duydukları kesin çözümleri sağlıyoruz. Tüm bu mükemmel çözümler uzman ekipler ve son derece profesyonel danışmanlar tarafından sağlanmakta ve danışmanlar tarafından zamanında ve birinci kalite hizmet verilmektedir. Profesyonellerimiz sadece kalite süreci, bakım ve eğitim çözümleri değil aynı zamanda müşterilerin ihtiyaçlarını tespit edip bu doğrultuda en pratik ve en uygun çözümleri sunar.